Hakkımızda

Firmamız 1989 yılında havalandırma sistemleri ve aspiratör imalatına başlamıştır. Gününüze kadar başarılı bir şekilde ilerleyen firmamızın temel ilkeleri arasında sektöre yön veren teknolojik alt yapı, hayatı kolaylaştıran tasarımlar amaçlayan, taklit değil öncü olmayı ilke edinen bir anlayışla, tamamıyla yerli üretim amaçlayan firmamıza bize güç veren kıymetli müşterilerimizin vefalı ve fedakar gayretleriyle hızlı ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

2010 yılından itibaren kurmuş olduğumuz yeni tesisimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yerli sanayinin gelişmesi ve dünya pazarında söz sahibi olması adına geliştirip büyütmeye çalıştığımız firmamızın kalitesiyle ön planda olan bir kuruluş olması gayreti içindeyiz. AR-GE bölümüne yaptığımız yatırımla kalitemizi onaylamak, siz değerli müşterimizin güvenli satış yapabilmesi için aldığımıze TSE, CE belgeleri ile "ACTIVENT" tescilli markamızla, sizleri yurt içi ve yurt dışındaki fuarlarla ürünlerimizi Türkiye ve Dünya piyasasında gururla sunmaktayız.

Firmamızın basında çıkan haberleri hakkında bilgi almak için lütfen basında biz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, referanslarımız sayfasından çalıştığımız firmaları inceleyebilirsiniz.

Firmamımızı daha yakından tanımak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0212 698 02 25